نوشیدن قاهره السیسی برنامه فلسطین برنامه ریزی

نوشیدن: قاهره السیسی برنامه فلسطین برنامه ریزی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری ادامه فروش خوب «قهرمانان کوچک» ، «غیرمجاز» در سینما

سخنگوی شورای صنفی نمایش از پخش فیلم «غیرمجاز» به کارگردانی حسن یکتاپناه و تهیه‌کنندگی محمدحسین عامری پویا از 10 آبان‌ماه خبر داد. 

ادامه فروش خوب «قهرمانان کوچک» ، «غیرمجاز» در سینما

«غیرمجاز» در سینما/ ادامه فروش خوب «قهرمانان کوچک»

عبارات مهم : سینما

سخنگوی شورای صنفی نمایش از پخش فیلم «غیرمجاز» به کارگردانی حسن یکتاپناه و تهیه کنندگی محمدحسین عامری پویا از 10 آبان ماه خبر داد.

غلامرضا فرجی در گفت و گویی با ایسنا راجع به مصوبات جلسه هشتم آبان ماه این شورا بیان کرد: از آنجا که فروش فیلم های سینمایی در سرگروه ها همچنان اوج بوده، اکران آن ها ادامه دارد و فقط فیلم «غیر مجاز» در گروه آزاد به تناوب اکران اضافه می شود.

ادامه فروش خوب «قهرمانان کوچک» ، «غیرمجاز» در سینما

او راجع به وقت اکران «قاتل اهلی» گفت: این بستگی به فروش فیلم «قهرمانان کوچک» دارد چون این فیلم کودک به خاص در ورزهای پنج شنبه و جمعه در پردیس های سینمایی فروش بی نظیری داشته است.

به گفته وی بروزترین ساخته حسین قناعت در دو روز آخر هفته گذشته در پردیس کورش 22 میلیون، در آزادی 22 میلیون، در ماندانا 10 میلیون، در راگا 9 میلیون و در سینما شکوفه 11 میلیون تومان بلیت فروخته است.

سخنگوی شورای صنفی نمایش از پخش فیلم «غیرمجاز» به کارگردانی حسن یکتاپناه و تهیه‌کنندگی محمدحسین عامری پویا از 10 آبان‌ماه خبر داد. 

به گزارش ایسنا، فیلم سینمایی «غیرمجاز» هم که از چهارشنبه این هفته به سینماها می آید، یک اثر اجتماعی است که در اردیبهشت ماه ۹۴ فیلمبرداری آن به آخر رسید و داستان آن روایتگر بخشی از زندگی دختر جوانی است که در پی یافتن نامزد خود به پایتخت کشور عزیزمان ایران می آید و در این راه با ناملایماتی روبه رو می شود که توقع آن را ندارد.

در این فیلم سینمایی که پوستر آن هم به تازگی رونمایی شده است هست، میلاد کی مرام، لیلا زارع، یاسمن معاوی، نگار جوکار با حضور پریوش نظریه و با هنرمندی لوون هفتوان بازی کرده اند.

فهرست کامل عوامل مهم فیلم سینمایی «غیرمجاز» عبارتند از تهیه کننده: محمد حسین عامری پویا، کارگردان: حسن یکتا پناه، جانشین تهیه کننده: سمیرا عبدیان، مدیر فیلمبرداری: رضا رخشان، دستیار کارگردان و برنامه ریز: نغمه نظری، منشی صحنه: مونا پیرایش، جانشین تولید: فرزین فرزدنیا، مدیر تولید: رضا نوروزی، طراح صحنه و لباس: علی وطن دوست، طراح گریم: عباس عباسی، صدابردار: جواد مقدس، نورپرداز: عباد اله به افروز، طراحی و ترکیب صدا: حسن مهدوی، موسیقی: محمد ناهیدی، خواننده تیتراژ پایانی: علی لهراسبی، تدوین: منوچهر اولیایی، فیلمنامه: محمد سلیمانی، سرمایه گذار: محمد حسین عامری پویا، تبلیغات مجازی: آریان امیرخان، مشاور رسانه ای و مدیر روابط عمومی: میثم محمدی.

واژه های کلیدی: سینما | میلیون | غیرمجاز | سینمایی | فیلمبرداری | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs